Kamera ve Alarm Sistemleri

Eviniz ve İşyerleriniz için en etkili güvenlik çözümlerini sunuyoruz.


Bilgi için Lütfen iletişime geçiniz

7/24 Telefon ve Uzaktan Destek Hizmeti

Kamera ve Alarm Teknik Servis ve Bakım Hizmeti

Stoktan Çok Özel Fiyatlarla Satış Hizmeti

Ceren Bilişim Ltd. Şti.

1998 yılında sektöre adım atmistir. Sektörde alarm, kamera, yangın sistemi,alarm haber alma hizmeti,mağaza mal güvenlik antenleri, ses sistemleri, telefon santralleri, personel takip sistemleri, kartlı geciş sistemleri, bekçi tur sistemleri, kapı dedektörü, akıllı ev sistemleri, diyafon sistemleri, network ve bilişim sistemleri, kesintisiz güç kaynakları ile geniş ürün yelpazesiyle satış, montaj, servis, bakım  hizmetleri vermektedir.

Vizyonumuz kesintisiz, hızlı, ekonomik hizmet anlayışı ile hizmet vermek ve her zaman yenilikçi  çözüm üreterek sektördeki yerimizi ileriye taşımaktır. 

Çalışma Prensiplerimiz

Yenilikçi ve Güvenilir

Her zaman yenilikçi  çözümler üreterek sektördeki yerimizi ileriye taşımak ve etkin çözümlerimizle güven oluşturmak

Kesintisiz ve Hızlı

Uzman kadromuz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla yüksek nitelikli hizmet sunmak

Kaliteli ve Ekonomik

Kaliteden ödün vermeden müşteriye özel ekonomik çözümler üreterek  en uygun fiyat garantisi ile hizmet sağlamak

Hizmetlerimiz

           Güvenlik Kamera Sistemleri

                    Güvenlik Alarm Sistemleri

IP Kamera

Uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için network ağınızdan yararlanarak kablosuz olarak kullanım özelliği sunan ileri düzey kamera teknolojisidir. IP Kameranın en iyi özelliği güvenliğinizi sağlarken evinizin ya da iş yerinizin ortam güzelliğini bozmamasıdır. Diğer sistemler gibi kablo veya ekstra aparatlar gerektirmeyen kamera sistemidir.

Hırsız Alarm

Alarm sistemleri, evimizin veya işyerimizin can ve mal güvenliğini sağlamamızı, hırsızlardan ve yabancı kişilerden korunmamızı sağlayan elektronik haber alma sistemleridir.Yapılan araştırmalara göre hırsızlar alarm sistemi bulunan yerlere girmeyi tercih etmemektedir. Alarm sistemleri bu yönden caydırıcıdır.

Kapalı Devre Kamera

CCTV kamera sistemleri, binalar, parklar, fabrikalar, bankalar, hastaneler, üniversiteler, kamu kuruluşları ve mağazalar gibi bir çok alanda hırsızlık, çalışan denetleme, kaza anlarını yakalamak, kimlik tespiti, ürünleri gözetim altında tutmak ve daha bir çok durum adına koruma sağlamada kullanılan yaygın bir sistemdir. Korunma ve güvenlik alanındaki faydaları dikkate değerdir. CCTV Sisteminde bir izleme noktası bulunur ve sahada konumlandırılan bütün kameralar bu merkezde kayıt altına alınarak canlı izleme yapılır. İstenildiği taktirde geçmişe dönük kayıtlar izlenebilir.

Yangın Alarm

Olası bir yangın durumunun henüz başlangıç aşamasında dedektörler yardımıyla algılanıp uyarı vermektedir. Ayrıca gözle görülmesi durumunda insanların manuel olarak ihbar sistemini aktif edebilmesine imkanı sunar.Siren ve flaşörler ile bir kontrol paneli bulunur. Bu sistemler insan hayatını direk olarak etki ettiğinden oldukça önemlidir ve uzman kişilerce yapılması gerekir.

İletişim

Müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için sektörde bir ilk olarak online web üzerinden servis taleplerinizi verebilirsiniz.

Harita

İLETİŞİM

Adres: Pamuk Plaza, Halkapınar Mahallesi 1082. Sokak, No: 7/D, Kat:,1 B Blok, 35110 Konak / İZMİR
Telefon: 0(232) 458 00 04
E-Mail: burak@cerenguvenlik.com
Güvenliğiniz için lütfen iletişime geçiniz.

Fiyat Listelerimiz

Haikon

Haikon-Hikvision-Fiyat-Listesi-2019

Haikon_Katalogu

Dahua

Dahua HDCVI Ürünleri – Ocak 2020

Dahua IP Kanal Ürünleri – Ocak 2020